به پایگاه اطلاع رسانی ورزش و جوانان باغشهر اسلامیه خوش آمدید . Welcome to the website of Sports and Youth Eslamieh Garden City

 

 

 

 

 

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
پیام مدیر
     

   
یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار     یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال
 
باسلام
در سال خاطره انگیز ۹۶، روزهای طلایی به ویترین پرزرق و برق افتخارات ورزش شهرمان اضافه شد و ورزش باغشهر سر سبز اسلامیه، به سبب تلاش و پشتکار مردان و زنان نامی اش، در میدان های متعدد افتخار آفرید.
آوردگاه  ۹۶ مملو از حلاوت صحنه های شیرینی بود که بی شک در آینده جزو خاطرات زیبای تمامی رشته های ورزشی فعال در سرزمین مان به ثبت خواهد رسید.
اینجانب وظیفه خود می دانم از زحمات کلیه اعضای جامعه ورزش و جوانان باغشهر اسلامیه، در مسیر ثبت این افتخارات تقدیر و تشکر خود را ابراز کنم. از مسئولین عزیزی که در طول سال ما را مورد لطف خود قرار دادند، از مربیان و سرپرستان دلسوزی که در راه تعلیم و تربیت شاگردان شان تلاش وصف ناپذیری داشتند؛ از بازیکنانی که با غیرت و تعصب آموزه های فنی و اخلاقی مربیان شان را در آوردگاه ورزش به منصه ظهور رساندند؛ از مدیران و مسئولین هیات ها، باشگاه ها و کانون های ورزشی که به رغم همه محدودیت ها در جهت توسعه رشته های مختلف گام برداشتند و از مردم پرشور و همیشه همراه که صحنه های زیبایی را در حمایت از ورزش شهرمان رقم زدند، از رسانه های زحمتکش که در تلاش برای انعکاس رویدادها مثل همیشه صحت و دقت را در سرلوحه رویکرد خود قرار دادند و در نهایت از خیرین و پیشکسوتان ارجمند که اسطوره های واقعی ورزش و چراغ راه مان بوده، هستند و خواهند بود.
در این روزهای پایانی سال، یادی می کنیم از بزرگانی که در یک سال اخیر از جمع ما جدا شدند. جایشان سبز و یادشان گرامی باد. سال جدیدتان پرستاره.

 با تقدیم احترام : غلامحسین سلیم

آخرین بروز رسانی : 1396/12/27 10:49:48  تعداد مشاهده : 1909  نویسنده / ویرایشگر : مدیریت سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
نظر شما درباره نگارش جدید سایت چیست؟
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

 

 
کل کاربران : 227999
کاربران امروز : 40
بازدید امروز : 41
کاربران دیروز : 51
بازدید دیروز : 51
کاربران آنلاین : 4

 

پایگاه اطلاع رسانی ورزش و جوانان اسلامیه


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS