به پایگاه اطلاع رسانی ورزش و جوانان باغشهر اسلامیه خوش آمدید . Welcome to the website of Sports and Youth Eslamieh Garden City

 

 

 

 

 

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
پیام مدیر
     

   
یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار     یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال
 
باسلام و تحیت الهی
به نام خداوند قادر متعال که همه هر چه داریم گوشه‌ای از الطاف بیکران اوست. پروردگاری که نعمت‌های بی‌شمارش را بر بندگانش ارزانی داشته و برکت را با تلاش و حرکت همراه و همقدم نموده است. قادر متعالی که از نشانه‌های کسب رضای او خدمت به بندگان اوست و نصب‌العین قرار دادن حریم و حرمت بندگان خداوند.
چه حسن انتخاب و سلیقه‌ی نابی داشته‌اند نیاکان گرانقدرمان که آغاز سال را، با آغاز بهار، با طلوع طراوت، سرسبزی و شادابی همراه کرده‌اند و تحول و نوزایی طبیعت را نماد و نمونه‌ای از ضرورت نو شدن و طرح تازه درافکندن دانسته‌‌اند. به قول خواجه شیراز:
بیا تا گل برافشانیم و می در ساغر اندازیم
فلک را سقف بشکافیم و طرحی نو دراندازیم
 
 در آستانه بهار طبیعت و نوروز سال 1396، درکارنامه تلاش‌های بی وقفه خانواده بزرگ ورزش و جوانان باغشهر اسلامیه ثبت شد که توانستیم  یک سال دیگر قدر و منزلت در کنار هم بودن را به تجربه بیاموزیم و همراه، همدل و هم‌فکر افتخارات و دست آوردهای تازه و بی‌نظیری را در سال گذشته با عنایت پروردگار کسب نماییم. دستیابی به این موفقیت‌ها موید تلاش مثمرثمر مجموعه‌ای سخت کوش، مسئولیت پذیر و کارآمد بود، شما مسئولین بزرگوار، ورزشکاران، ورزش دوستان، زحمت کشان بی ادعای باشگاه ها و هیات های ورزشی و خیرین بزرگوار ورزش یار باغشهر اسلامیه که اهتمام نمودید تا این افتخارات و دستاوردها در کارنامه کارآفرینی ورزش و جوانان اسلامیه ثبت شود.
 آغاز سال جدید و بهار پر‌طراوت را که نشان بهره‌مندی از زندگی و نماد بهره‌وری در کار و تلاش است را به شما و جمیع مردم شریف باغشهر اسلامیه شادباش می‌گویم و رویش جوانه‌های امید و شادی را در سرای پرمهرتان و سلامتی و سعادت را برای شما و خانواده گرانقدرتان از خداوند متعال آرزومندم و امیدوارم سال پیش‌رو که با فرمایش رهبر معظم انقلاب سال اقتصاد مقامتی، تولید و اشتغال نام گرفت، سالی پر از موفقیت و بهروزی و سربلندی باشد؛ ان‌شاالله.

 با تقدیم احترام : غلامحسین سلیم

آخرین بروز رسانی : 1396/01/05 06:02:38  تعداد مشاهده : 1786  نویسنده / ویرایشگر : مدیریت سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
نظر شما درباره نگارش جدید سایت چیست؟
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

 

 
کل کاربران : 188054
کاربران امروز : 131
بازدید امروز : 132
کاربران دیروز : 282
بازدید دیروز : 284
کاربران آنلاین : 17

 

پایگاه اطلاع رسانی ورزش و جوانان اسلامیه


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS